http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przed MKS-em starcie z liderem. Do Wielunia przyjeżdża KPR Legionowo!

Z pomocą kibiców MKS będzie chciał w sobotę sprawić niespodziankę w meczu z KPR-em. Z pomocą kibiców MKS będzie chciał w sobotę sprawić niespodziankę w meczu z KPR-em. fot. Krzysztof Krawczyk (Radio ZW)

Przed seniorami MKS-u kolejny mecz u siebie w Lidze Centralnej. Tym razem rywalem wielunian będzie KPR Legionowo, czyli mistrz I ligi (Grupy C) z poprzedniego sezonu oraz zwycięzca turnieju mistrzów, którego stawką była możliwość gry w PGNiG Superlidze.

Stary znajomy z ubiegłorocznych rozgrywek w dwóch pierwszych starciach pewnie pokonał na wyjeździe Stal Gorzów 29:22 i u siebie Padwę Zamość 34:28. Dzięki temu przyjedzie do Wielunia jako aktualny lider tabeli. MKS - po minimalnej porażce z Warmią - przed własną publicznością będzie chciał powrócić na zwycięskie tory, jednak jak pokazuje historia (wielunianie grali z KPR-em 2- krotnie i za każdym razem nieznacznie przegrywali) i aktualne wyniki o zwycięstwo może być niezwykle ciężko. Czy tak rzeczywiście będzie? Wszystko wyjaśni się już w sobotni wieczór. My mamy nadzieję, że poprzeczkę zawiesimy przeciwnikom naprawdę wysoko, tym bardziej że z pomocą naszych kibiców sprawienie niespodzianki nie będzie wcale rzeczą niemożliwą do wykonania.

MKS Wieluń – KPR Legionowo
Sobota (2 października), godz. 17:00
Hala WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu
Bilety: normalny - 10 zł, ulgowy - 7 zł
Transmisja na żywo na

Pozostałe mecze 3. kolejki:
ORLEN Upstream SRS Przemyśl - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
Siódemka-Miedź-Huras Legnica - MKS Grudziądz
Śląsk Wrocław - OKPR Warmia Energa Olsztyn
Budnex Stal Gorzów - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
KS AZS-AWF Biała Podlaska - SPR GKS Autoinwest Żukowo
MKS Nielba Wągrowiec - MKS Padwa Zamość


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu