http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS jedzie do Wągrowca. Cel? Zakończyć złą passę!

Podrażniony MKS będzie chciał odnieść w Wągrowcu pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Podrażniony MKS będzie chciał odnieść w Wągrowcu pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. fot. Krzysztof Krawczyk (Radio ZW)

Po dwóch z rzędu 1-bramkowych porażkach MKS stanie przed szansą przełamania pechowej passy w wyjazdowym starciu z Nielbą Wągrowiec. Można powiedzieć, że spotkanie, które rozegrane zostanie w najbliższą sobotę, będzie meczem o 6 punktów, ponieważ zarówno jedni, jak i drudzy zgromadzili do tej pory na swoim koncie po 3 oczka.

Nielba Wągrowiec zajęła w ubiegłym sezonie 4. miejsce w I lidze (Grupie A). W trzech pierwszych kolejkach Ligi Centralnej zanotowała, podobnie jak MKS, tylko jedno zwycięstwo, więc w najbliższą sobotę z pewnością będzie jej zależeć na wywalczeniu kompletu punktów. Jeśli spojrzymy na historię spotkań pomiędzy obiema ekipami, to mierzyły się one ze sobą tylko 2-krotnie w sezonie 2016/2017. Wówczas wągrowczanie wygrali u siebie jedną bramką i tak samo zrobili w rewanżu wielunianie, pokonując najbliższych rywali takim samym stosunkiem goli w Wieluniu. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin!

MKS Nielba Wągrowiec – MKS Wieluń

Sobota (9 października), godz. 18:00
Hala OSiR przy ul. Kościuszki 59 w Wągrowcu
Transmisja na www.facebook.com/planetasportu.uam

Pozostałe mecze 4. kolejki:

KPR Legionowo - Śląsk Wrocław
KS AZS-AWF Biała Podlaska - ORLEN Upstream SRS Przemyśl
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - Siódemka-Miedź-Huras Legnica
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS Padwa Zamość
SPR GKS Autoinwest Żukowo - OKPR Warmia Energa Olsztyn
MKS Grudziądz - Budnex Stal Gorzów


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu