http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner__2021_2022gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy MKS zrehabilituje się za porażkę z Ostrovią? Przed nami wyjazd do Grudziądza!

2 zwycięstwa i 3 porażki - taki bilans ma po 5 kolejkach MKS. 2 zwycięstwa i 3 porażki - taki bilans ma po 5 kolejkach MKS. fot. Krzysztof Krawczyk (Radio ZW)

Kolejny ponad 300-kilometrowy wyjazd czeka seniorów MKS-u w najbliższy weekend. W sobotę (23 października) o ligowe punkty przyjdzie nam się mierzyć z MKS-em Grudziądz.

Zapomnieć o porażce z Ostrovią - to wydaje się być kluczowe przed najbliższym wyjazdem wieluńskich seniorów. Tym razem naszym rywalem będzie MKS Grudziądz, z którym nie mieliśmy jeszcze okazji rywalizować na parkiecie. Co wiemy o naszym przeciwniku? Gospodarze z dorobkiem 4 punktów zajmują obecnie w tabeli 11. miejsce i mają o jedno spotkanie rozegranie mniej od wielunian. W 4 rozegranych potyczkach lepsi okazali się tylko od Siódemki Miedź Legnica, a 1 oczko wywalczyli po ubiegłotygodniowej porażce po rzutach karnych z Padwą Zamość. 5- i 6-bramkowe zwycięstwa odnieśli z kolei z grudziądzkim zespołem AZS AWF Biała Podlaska i ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Czy w związku z tym podopieczni Grzegorza Garbacza mają się czego obawiać przed starciem z wicemistrzem ubiegłorocznych rozgrywek I ligi Grupy A? Jak każde spotkanie w Lidze Centralnej, to sobotnie również na pewno nie będzie łatwe, lecz mimo wszystko liczymy na szybką rehabilitację naszych zawodników po ubiegłotygodniowej wysokiej przegranej, a co za tym idzie na powrót do Wielunia z kompletem punktów.

MKS Grudziądz – MKS Wieluń
Sobota (23 października), godz. 17:00
Hala sportowa Gimnazjum nr 5 przy ul. Nauczycielskiej 19 w Grudziądzu

Pozostałe mecze 6. kolejki:
MKS Nielba Wągrowiec - OKPR Warmia Energa Olsztyn
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MKS Padwa Zamość
KS AZS-AWF Biała Podlaska - Budnex Stal Gorzów
SPR GKS Autoinwest Żukowo - KPR Legionowo
ORLEN Upstream SRS Przemyśl - Siódemka-Miedź-Huras Legnica
ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - Śląsk Wrocław


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu