http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://www.mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…

www.facebook.com/MKSWielunW końcu nadchodzi ten dzień. I tak naprawdę ciężko powiedzieć, co nas bardziej cieszy, czy debiut w nowopowstałej Lidze Centralnej, która jest bezpośrednim zapleczem PGNiG Superligi czy też powrót na trybuny kibiców, bez których nasza drużyna musiała sobie radzić na parkiecie bez krótkiej przerwy przez blisko półtora roku. Jeśli mamy być szczerzy, to stawiamy na to drugie. Tak, droga wieluńska publiczności, w sobotę nareszcie widzimy się w hali WOSiR, by zainaugurować historyczny sezon dla naszego klubu!

Start Ligi Centralnej coraz bliżej. Za MKS-em pierwsze sparingi!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Za seniorami MKS-u 3 tygodnie ciężkich przygotowań do sezonu 2021/2022, w którym jako jedni z 14 najlepszych zespołów ubiegłorocznych rozgrywek pierwszoligowych zagrają w nowopowstałej Lidze Centralnej. W jakim składzie wielunianie przystąpią do nowej kampanii ligowej? Ile sparingów rozegrają przed rozpoczęciem zmagań na bezpośrednim zapleczu PGNiG Superligi? Z kim zmierzą się w historycznym spotkaniu inaugurującym sezon? Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania…

IV dzień finałów XXVII OOM Łódzkie 2021 - podsumowanie

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

W ostatnim dniu rywalizacji w ramach turnieju finałowego piłki ręcznej kobiet OOM Łódzkie 2021 odbyły się mecze o poszczególne miejsca. Z czterech konfrontacji najbardziej wyrównana okazała się ta decydująca o brązowych medalach. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem, a konkurs rzutów karnych wygrały przedstawicielki Kujawsko-Pomorskiego i to one wywalczyły medale z brązowego kruszcu. Z kolei w najważniejszym meczu, którego stawką było nieoficjalne mistrzostwo Polski województw dziewcząt do lat piętnastu, kadra Dolnośląskiego nadspodziewanie łatwo i wysoko pokonała rywalki z Wielkopolski. A oto komplet dzisiejszych rozstrzygnięć w hali Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

III dzień finałów XXVII OOM Łódzkie 2021 - podsumowanie

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Trzeciego dnia rywalizacji w ramach turnieju finałowego piłki ręcznej kobiet XXVII OOM Łódzkie 2021 w hali WOSiR odbyły się mecze półfinałowe w strefie medalowej i o miejsca 5-8. Oto dzisiejsze wyniki:

II dzień finałów XXVII OOM Łódzkie 2021 - podsumowanie

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

W hali WOSiR dobiegła końca rywalizacja w grupach turnieju finałowego XXVII OOM Łódzkie 2021. W dzisiejszych meczach padły następujące rozstrzygnięcia:

I dzień finałów XXVII OOM Łódzkie 2021 - podsumowanie

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

W hali WOSiR dobiegł końca pierwszy dzień rywalizacji w turnieju piłki ręcznej kobiet w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych ŁÓDZKIE 2021.

Najlepsze w kraju 15-latki zagrają w Wieluniu

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Przez pierwszy tydzień wakacji halą WOSiR zawładną najlepsze w Polsce szczypiornistki w wieku do 15 lat. W tym czasie w Wieluniu odbywać się bowiem będą finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej kobiet. W rywalizacji weźmie udział osiem reprezentacji wojewódzkich, które zakwalifikowały się do turnieju po zawodach półfinałowych rozegranych w lutym w Ciechanowie. Niestety, wśród połowy reprezentacji wojewódzkich, które zostały wówczas wyeliminowane, znalazła się też ekipa z Łódzkiego. Tym samym w swoim rodzinnym mieście nie wystąpi świeżo upieczona kadrowiczka reprezentacji Polski do lat 15 - Anna Zieleniewska z MKS-u Wieluń. Pozostaje nam mieć nadzieję, że pozostałe drużyny będą reprezentować na tyle wysoki poziom, by chociaż po części zrekompensować wieluńskim fanom piłki ręcznej, dla których obiekt obiekt przy ul. Częstochowskiej 35 będzie w czasiu turnieju otwarty, nieobecność na trybunach w całym sezonie ligowym 2020/2021.

Za młodzieżą MKS-u debiut w "plażówce"

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Za nami pierwsze mecze młodzieży MKS-u na… piasku. W turniejach rozegranych w dniach 11.06.2021 - 12.06.2021 debiuty w „plażówce” zanotowały dwa zespoły dziewcząt prowadzone przez Maję Szerszeń oraz młodzicy trenowani przez Tomasza Derbisa.

Po prostu tak miało być. MKS trzecim zespołem I ligi!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Historia pisze różne scenariusze. Przed tygodniem pisaliśmy relację z meczu przedostatniej kolejki w minorowych nastrojach, natomiast dziś o tamtym spotkaniu nawet nie musimy już wspominać, ponieważ MKS pokonał na wyjeździe AZS UW Warszawę 31:25, zapewniając sobie tym samym historyczne trzecie miejsce na podium rozgrywek pierwszoligowych, uprawniające nas do gry w I lidze centralnej.

Czas na ostatni mecz w sezonie. Cel? Utrzymać się na podium!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Przed MKS-em ostatni mecz w sezonie w rozgrywkach I ligi. Spotkanie odbędzie się na bardzo trudnym terenie, bo w hali przy ul. Banacha w stolicy, gdzie naszym rywalem będzie miejscowy AZS UW Warszawa.

Strona 1 z 48


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu