»
Łukasz Piwnicki

Po kompletnie nieudanej końcówce MKS-u w pierwszej części rozgrywek Ligi Centralnej czas na rundę rewanżową. Pierwszym rywalem wielunian będzie w niej szósty na półmetku ligowych zmagań Śląsk Wrocław.

Starcie o przełamanie dla SPR-u. MKS przegrywa piąty mecz z rzędu!

Opublikowano w Seniorzy

Ostatnia kolejka pierwszej rundy Ligi Centralnej niestety nie okazała się szczęśliwa dla MKS-u. Wielunianie po kolejnym słabym spotkaniu przegrali u siebie z SPR-em GKS Żukowo 26:29 i na półmetku rozgrywek plasują się na 12. miejscu, zaledwie o jeden punkt nad strefą spadkową.

Ponad miesiąc czekaliśmy na powrót do gry o ligowe punkty seniorów MKS-u. W najbliższą sobotę przerwa nareszcie dobiegnie końca. Do Wielunia przyjeżdża SPR GKS Autoinwest Żukowo, z którym rywalizować będziemy w ramach ostatniej kolejki pierwszej rundy Ligi Centralnej. Początek spotkania o godz. 19:00. Zapraszamy!

Kolejny spadek w tabeli Ligi Centralnej zanotowali w miniony weekend seniorzy MKS-u. W ostatnim meczu w 2021 roku podopieczni Grzegorza Garbacza doznali 2-bramkowej porażki z Padwą Zamość i w efekcie zajmują na jedną kolejkę przed końcem pierwszej rundy 12. miejsce w ligowej stawce.

Przed MKS-em ostatnim w tym roku mecz w Lidze Centralnej. Po trzech kolejnych porażkach wielunianie spróbują swoich sił w wyjazdowym starciu w Zamościu. Na drodze do przełamania złej passy stanie miejscowa Padwa, która w ligowej tabeli ulega naszej drużynie tylko gorszym bilansem bramkowym.

Czwartej porażki jedną bramką w Lidze Centralnej doznali w minioną sobotę seniorzy MKS-u. Po bardzo wyrównanym meczu podopieczni Grzegorza Garbacza przegrali tym razem w ten sposób ze Stalą Gorzów – 28:29.

W najbliższą sobotę o godz. 19:00 kolejny mecz w Wieluniu rozegrają seniorzy MKS-u. Wielunianie podejmą tym razem na własnym parkiecie Budnex Stal Gorzów, który w tabeli Ligi Centralnej zajmuje trzecie miejsce.

MKS przegrywa w Legnicy i spada na 9. miejsce w tabeli!

Opublikowano w Seniorzy

Na tarczy wrócili z Legnicy do Wieluniu seniorzy MKS-u. W starciu z ostatnią w tabeli Siódemką Legnica od samego początku musieli gonić wynik i niestety nie udało im się go uratować, o czym świadczy ostateczny rezultat 27:23 dla gospodarzy.

MKS znów gra w niedzielę. Tym razem jedzie do Legnicy!

Opublikowano w Seniorzy

Drugi mecz z rzędu w niedzielę rozegrają w najbliższy weekend seniorzy MKS-u. W ramach 10. kolejki Ligi Centralnej zmierzą się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Siódemką Miedź Huras Legnica.

Nie tak wyobrażali sobie niedzielne popołudnie seniorzy MKS-u. Po bardzo słabej pierwszej połowie i nieco lepszej postawie w drugiej odsłonie podopieczni Grzegorza Garbacza przegrali na własnym parkiecie z ORLEN Upstream SRS Przemyśl 34:38, doznając tym samym 5. porażki w obecnym sezonie.